Eerstvolgende evenementen
27 t/m 29 januari: Finale Achterhoek bandstoot toernooi
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 3 (R3) libre - poule D

Veemarkt 3 (R3) libre - poule D

Teamindeling van Veemarkt 3 (R3) libre - poule D
Aloys Kock 47 Car. Libre klein    
Gerhard Lamers 37 Car. Libre klein   Reserve
Casper vd Pavert 37 Car. Libre klein   Reserve
Toon van Strien 35 Car. Libre klein Teamleider Reserve
Bart Wentink 35 Car. Libre klein    
Henk Braam 31 Car. Libre klein    
Wim Banning 29 Car. Libre klein    
Henk de Waal 27 Car. Libre klein   Reserve

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Veemarkt 3 (R3) libre - poule D
13-09-2022 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Veemarkt 5  
22-09-2022 Thuvine 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
27-09-2022 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - V.d.Pol 1  
13-10-2022 Halse Biljartschool 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
18-10-2022 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Graafschap 2  
26-10-2022 Slootermeer 3 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
08-11-2022 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - DSS 2  
18-11-2022 Tapperij 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
22-11-2022 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - WSS 1  
08-12-2022 Luiking 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
14-12-2022 Concordia 6 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
17-01-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Thuvine 2  
23-01-2023 V.d.Pol 1 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
31-01-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Halse Biljartschool 2  
09-02-2023 Graafschap 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
14-02-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Slootermeer 3  
27-02-2023 DSS 2 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
07-03-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Tapperij 2  
15-03-2023 WSS 1 - Veemarkt 3 (R3) libre - poule D  
28-03-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Luiking 2  
04-04-2023 Veemarkt 3 (R3) libre - poule D - Concordia 6  

© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Jan van Strien jr, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen