Eerstvolgende evenementen
27 t/m 29 januari: Finale Achterhoek bandstoot toernooi
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 7 (R3) libre - poule E

Veemarkt 7 (R3) libre - poule E

Teamindeling van Veemarkt 7 (R3) libre - poule E
Jan Masselink 53 Car. Libre klein   Reserve
Frans Polman 41 Car. Libre klein    
Jan Scholten 39 Car. Libre klein   Reserve
Meindert Siccama 39 Car. Libre klein   Reserve
Huub van Dijk 37 Car. Libre klein    
Wim ten Have 31 Car. Libre klein    
Wim van Krimpen 23 Car. Libre klein Teamleider  

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Veemarkt 7 (R3) libre - poule E
29-09-2022 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Laatste Stoot 3  
11-10-2022 Oevelgunne 1 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
20-10-2022 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Halse Biljartschool 3  
27-10-2022 Concordia 7 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
10-11-2022 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Slootermeer 2  
16-11-2022 Concordia 8 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
24-11-2022 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Graafschap 4  
07-12-2022 V-O-P 2 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
15-12-2022 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Olde Molle 2  
12-01-2023 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Veemarkt 6  
24-01-2023 Laatste Stoot 3 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
02-02-2023 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Oevelgunne 1  
08-02-2023 Halse Biljartschool 3 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
16-02-2023 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Concordia 7  
01-03-2023 Slootermeer 2 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
09-03-2023 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - Concordia 8  
14-03-2023 Graafschap 4 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  
30-03-2023 Veemarkt 7 (R3) libre - poule E - V-O-P 2  
04-04-2023 Olde Molle 2 - Veemarkt 7 (R3) libre - poule E  

© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Jan van Strien jr, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen