Eerstvolgende evenementen
27 t/m 29 januari: Finale Achterhoek bandstoot toernooi
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 2 (R3) libre - poule B

Veemarkt 2 (R3) libre - poule B

Teamindeling van Veemarkt 2 (R3) libre - poule B
Gerrit Lentink 100 Car. Libre klein   Reserve
Harry Bockting 53 Car. Libre klein Teamleider  
Jan Masselink 53 Car. Libre klein    
Willem van Halteren 51 Car. Libre klein    
Wim Leusink 45 Car. Libre klein   Reserve
Theo Bremer 45 Car. Libre klein   Reserve
Henk Platenkamp 45 Car. Libre klein   Reserve

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Veemarkt 2 (R3) libre - poule B
15-09-2022 Graafschap 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
22-09-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Gildehuis 2  
29-09-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Concordia 3  
10-10-2022 Laatste Stoot 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
20-10-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Harmonie 2  
10-11-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Bruggink 1  
16-11-2022 A.B.C 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
24-11-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Tapperij 1  
08-12-2022 Buitenmolen 3 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
15-12-2022 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Olde Molle 1  
12-01-2023 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Graafschap 1  
18-01-2023 Gildehuis 2 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
25-01-2023 Concordia 3 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
02-02-2023 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Laatste Stoot 1  
07-02-2023 Harmonie 2 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
02-03-2023 Bruggink 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
09-03-2023 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - A.B.C 1  
17-03-2023 Tapperij 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  
30-03-2023 Veemarkt 2 (R3) libre - poule B - Buitenmolen 3  
06-04-2023 Olde Molle 1 - Veemarkt 2 (R3) libre - poule B  

© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Jan van Strien jr, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen