Eerstvolgende evenementen
23 april: D3 Veemarkt tegen Thekes Herpen
27 april: D1 Veemarkt tegen DKM
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 4 (R3) libre - poule C

Veemarkt 4 (R3) libre - poule C

Teamindeling van Veemarkt 4 (R3) libre - poule C
Aloys Kock 47 Car. Libre klein   Reserve
Henk v Til 43 Car. Libre klein    
Jan Scholten 39 Car. Libre klein Teamleider  
Gerhard Lamers 37 Car. Libre klein    
Casper vd Pavert 37 Car. Libre klein    
Toon van Strien 35 Car. Libre klein   Reserve
Bart Wentink 35 Car. Libre klein   Reserve
Wim Banning 33 Car. Libre klein   Reserve

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Veemarkt 4 (R3) libre - poule C
13-09-2022 buitenmolen 4 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
19-09-2022 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - A.B.C 2  
29-09-2022 Thuvine 1 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
10-10-2022 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Harmonie 3  
20-10-2022 De laatste stoot 2 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
24-10-2022 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Concordia 5  
08-11-2022 Concordia 4 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
14-11-2022 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Graafschap 3  
23-11-2022 V.O.P 1 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
05-12-2022 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Luiking 1  
09-01-2023 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - buitenmolen 4  
18-01-2023 A.B.C 2 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
23-01-2023 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Thuvine 1  
02-02-2023 Harmonie 3 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
06-02-2023 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - De laatste stoot 2  
16-02-2023 Concordia 5 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
27-02-2023 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Concordia 4  
07-03-2023 Graafschap 3 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  
13-03-2023 Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - V.O.P 1  
30-03-2023 Luiking 1 - Veemarkt 4 (R3) libre - poule C  

© Copyright 2000-2024 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Jan van Strien jr, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen