Eerstvolgende evenementen
Geen evenementen bekend...
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

C4 - libre kl - vn 03 -poule 2

C4 - libre kl - vm 03-poule 2

Teamindeling van C4 - libre kl - vn 03 -poule 2
Diny Siebelink 33 Car. Libre klein    
Daniela Brinks 27 Car. Libre klein    
Jolanda van Hemert 27 Car. Libre klein    
Ingrid van Hemert 25 Car. Libre klein    
Dagmar Brinks 23 Car. Libre klein Teamleider  
Manuela Mulderij 23 Car. Libre klein    
Everlien Susebeek 23 Car. Libre klein    

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema C4 - libre kl - vm 03-poule 2
06-09-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Veemarkt 2  
15-09-2022 Pand 8 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
20-09-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Ons Genoegen Zelhem 6  
30-09-2022 Slootermeer 7 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
04-10-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - W.S.S 5  
13-10-2022 Olde Molle 6 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
18-10-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - D.L.S 5  
27-10-2022 Slootermeer 6 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
01-11-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Ons Genoegen Zelhem 5  
08-11-2022 van Dorth 2 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
17-11-2022 Olde Molle 8 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
30-11-2022 Concordia 5 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
12-12-2022 Veemarkt 2 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
20-12-2022 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Pand 8  
04-01-2023 Ons Genoegen Zelhem 6 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
10-01-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Slootermeer 7  
19-01-2023 W.S.S 5 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
24-01-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Olde Molle 6  
02-02-2023 D.L.S 5 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
07-02-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Slootermeer 6  
16-02-2023 Ons Genoegen Zelhem 5 - C4 - libre kl - vn 03 -poule 2  
28-02-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - van Dorth 2  
07-03-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Olde Molle 8  
21-03-2023 C4 - libre kl - vn 03 -poule 2 - Concordia 5  

© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen