Eerstvolgende evenementen
Geen evenementen bekend...
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

De Veemarkt D3

Dagcompetitie libre klein -poule B

Teamindeling van De Veemarkt D3
Hilbert de Vries 60 Car. Libre klein   Reserve
Harry Bockting 53 Car. Libre klein Teamleider  
Jan Masselink 47 Car. Libre klein    
Cor Heuven 45 Car. Libre klein    
Wim Leusink 45 Car. Libre klein   Reserve

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Dagcompetitie libre klein -poule B
14-09-2021 De Veemarkt D2 - De Veemarkt D3  
23-09-2021 De Veemarkt D3 - De Olde Molle 1  
29-09-2021 Concordia 3 - De Veemarkt D3  
07-10-2021 De Veemarkt D3 - Gildehuis 2  
21-10-2021 Buitenmolen 3 - De Veemarkt D3  
28-10-2021 De Veemarkt D3 - Slootermeer Scholtenhof 2  
04-11-2021 Bruggink 1 - De Veemarkt D3  
11-11-2021 De Veemarkt D3 - Buitenmolen 4  
25-11-2021 De Graafschap 1 - De Veemarkt D3  
02-12-2021 De Veemarkt D3 - ABC1  
07-12-2021 Harmonie 2 - De Veemarkt D3  
06-01-2022 De Veemarkt D3 - De Veemarkt D2  
13-01-2022 De Olde Molle 1 - De Veemarkt D3  
20-01-2022 De Veemarkt D3 - Concordia 3  
02-02-2022 Gildehuis 2 - De Veemarkt D3  
10-02-2022 De Veemarkt D3 - Buitenmolen 3  
16-02-2022 Slootermeer Scholtenhof 2 - De Veemarkt D3  
24-02-2022 De Veemarkt D3 - Bruggink 1  
08-03-2022 Buitenmolen 4 - De Veemarkt D3  
17-03-2022 De Veemarkt D3 - De Graafschap 1  
23-03-2022 ABC1 - De Veemarkt D3  
31-03-2022 De Veemarkt D3 - Harmonie 2  

© Copyright 2000-2021 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen