Eerstvolgende evenementen
27 t/m 29 januari: Finale Achterhoek bandstoot toernooi
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Het programma van vandaag

Veemarkt 4 (R3) libre - poule C   (Recreanten)
Veemarkt 4 (R3) libre - poule C - Luiking 1  

Het laatste nieuws

De eerste poule winnaars
De eerste winnaars Achterhoeksbandstoot toernooi Poule 1 Jan Stapelbroek en Willem Siebelink Poule 2 Auke Heinhuis en Sjef Verhaehg lees verder »

Finale Achterhoeks bandstoottoernooi
Word gespeeld op 27-28-29Januari 2023 lees verder »

Willem Siebelink zilver op NK band klein
26 en 27.11 jl is in Rosmalen het NK bandstoten klein extra klasse verspeeld, Willem Siebelink greep in een spannende finale nipt naast het goud ... lees verder »

Bandstoottoernooi 2022
Bandstoottoernooi 3-4 Dec. 10-11 Dec. 17-18 Dec. Poule 1 Poule 4 W Siebelink 90 E Bl... lees verder »

Libre 3 klas
Libre 3 klas op 12 en 13 November bij de Veemarkt lees verder »

Libre 2 klas
Libre 2 klas op 19en 20 November bij de veemarkt lees verder »

gesloten
dinsdag 15 november is ons lokaal vanaf 18.00 uur gesloten lees verder »

PK inschrijvingen
Jullie kunnen je weer inschrijven voor PK wedstrijden de formulieren zijn verkrijgbaar bij Ingrid Samanta of Manuela laten we er weer een mooi PK s... lees verder »

Uitslag Frits Klomp open driebanden toernooi 2022
Frits klomp open driebanden toernooi 2022 Naam B.Moy Car. Eind.Moy Hoogste serie ... lees verder »


© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Jan van Strien jr, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen