Eerstvolgende evenementen
Geen evenementen bekend...
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Topscorers

Hier vindt u een overzicht van onze topscorers. Elk record wordt per spelsoort bekeken. Klik op de naam van de spelsoort voor het betreffende klassement.

Toon de topscorers van seizoen 2007-2008, seizoen 2008-2009, seizoen 2009-2010, seizoen 2010-2011, seizoen 2011-2012, seizoen 2012-2013, seizoen 2013-2014, seizoen 2014-2015, seizoen 2015-2016, seizoen 2016-2017, seizoen 2017-2018, seizoen 2018-2019, seizoen 2020-2021, seizoen 2021-2022 of seizoen 2022-2023.

Beste moyenne (seizoen 2019-2020)

Spelsoort Speler(s) Moyenne
Ankerkader 47/2 Martijn Egbers 21,92
Bandstoten groot Harry van den Boogaard 3,99
Bandstoten klein Gerard Stijf 6,00
Driebanden groot Dieter Grossjung 1,008
Driebanden klein RenÚ Dericks 1,264
Kader 38/2 Willem Siebelink 14,20
Kader 57/2 Gerard Stijf 15,63
Libre groot Robby Sonck 28,80
Libre klein Mike Jolink 11,42

Kortste partij (seizoen 2019-2020)

Spelsoort Speler(s) Beurten
Ankerkader 47/2 Matthijs Bakker 3
Bandstoten groot Robby Sonck 6
Bandstoten klein Gerard Stijf 20
Driebanden groot Hilbert de Vries, Joop Vriezen en Robin Reintjes 25
Driebanden klein Jan van Strien jr 23
Kader 38/2 Bart Siebelink 3
Kader 57/2 Gerard Stijf 5
Libre groot Christian P÷ther en Hans Klok 1
Libre klein Piet Peters 0

Hoogste serie (seizoen 2019-2020)

Spelsoort Speler(s) Serie
Ankerkader 47/2 Martijn Egbers 144
Bandstoten groot Harry van den Boogaard 34
Bandstoten klein Willem Siebelink 24
Driebanden groot Dieter Grossjung en RenÚ Dericks 8
Driebanden klein Robert van Veenendaal 14
Kader 38/2 Willem Siebelink 122
Kader 57/2 Gerard Stijf 133
Libre groot Christian P÷ther en Hans Klok 250
Libre klein Ronald van Gooswilligen 149

© Copyright 2000-2022 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Dagmar Brinks, Daniela Brinks, Frits Klomp, Han Bruggink, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, RenÚ Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen