Eerstvolgende evenementen
12 t/m 24 oktober: GP Doetinchem 3bgroot van 12 tem 24 oktober 2020
17 t/m 18 oktober: NVW libre klein overgangsklasse
13 t/m 15 november: Masters 2020 ARTISTIEK
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 2

Dagcompetitie libre- poule A

Teamindeling van Veemarkt 2
Gerrit Lentink 90 Car. Libre klein    
Steven Smeitink 60 Car. Libre klein    
Henk Tieben 60 Car. Libre klein    
Joop Mennings 53 Car. Libre klein Teamleider  

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Dagcompetitie libre- poule A
08-09-2020 Veemarkt 1 - Veemarkt 2 23 - 28
16-09-2020 Veemarkt 2 - Harmonie 2 33 - 24
22-09-2020 Gildehuis 1 - Veemarkt 2  
30-09-2020 Veemarkt 2 - Concordia 2  
08-10-2020 Buitenmolen 02 - Veemarkt 2  
21-10-2020 Veemarkt 2 - Buitenmolen 1  
29-10-2020 Concordia 1 - Veemarkt 2  
04-11-2020 Veemarkt 2 - DSS 01  
10-11-2020 Harmonie 1 - Veemarkt 2  
18-11-2020 Veemarkt 2 - Slooterm-Scholtenh 01  
10-12-2020 Uniek 1 - Veemarkt 2  
16-12-2020 Veemarkt 2 - Tapperij 01  
06-01-2021 Veemarkt 2 - Veemarkt 1  
14-01-2021 Harmonie 2 - Veemarkt 2  
20-01-2021 Veemarkt 2 - Gildehuis 1  
26-01-2021 Concordia 2 - Veemarkt 2  
03-02-2021 Veemarkt 2 - Buitenmolen 02  
10-02-2021 Buitenmolen 1 - Veemarkt 2  
24-02-2021 Veemarkt 2 - Concordia 1  
02-03-2021 DSS 01 - Veemarkt 2  
10-03-2021 Veemarkt 2 - Harmonie 1  
17-03-2021 Slooterm-Scholtenh 01 - Veemarkt 2  
31-03-2021 Veemarkt 2 - Uniek 1  
06-04-2021 Tapperij 01 - Veemarkt 2  

© Copyright 2000-2020 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen