Eerstvolgende evenementen
20 t/m 22 september: DF 3band klein 3e klasse
14 t/m 15 december: 3band Groot 1e kl (vroeger 2e en 3e klasse)
20 t/m 22 december: GF 3band groot Overgangsklasse
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 4

Dagcompetitie - poule D

Teamindeling van Veemarkt 4
Hennie Scheerder 55 Car. Libre klein    
Jan Buitenhuis 49 Car. Libre klein    
Bertus Mensert 37 Car. Libre klein Teamleider  
Piet Peters 37 Car. Libre klein    
Wim Verschoor 35 Car. Libre klein    
Meindert Siccama 33 Car. Libre klein    
Frans Jalink 33 Car. Libre klein    

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Dagcompetitie - poule D
11-09-2019 ABC 3 - Veemarkt 4  
17-09-2019 Veemarkt 4 - Harmonie 5  
24-09-2019 Veemarkt 4 - Concordia 4  
02-10-2019 Thuvine 5 - Veemarkt 4  
15-10-2019 Veemarkt 4 - WSS 2  
23-10-2019 Te Pas 2 - Veemarkt 4  
29-10-2019 Veemarkt 4 - Laatste Stoot 2  
14-11-2019 Halse biljartschool 3 - Veemarkt 4  
19-11-2019 Veemarkt 4 - VOP 2  
28-11-2019 Thuvine 3 - Veemarkt 4  
03-12-2019 Veemarkt 4 - Concordia 5  
07-01-2020 Veemarkt 4 - ABC 3  
16-01-2020 Harmonie 5 - Veemarkt 4  
22-01-2020 Concordia 4 - Veemarkt 4  
04-02-2020 Veemarkt 4 - Thuvine 5  
12-02-2020 WSS 2 - Veemarkt 4  
18-02-2020 Veemarkt 4 - Te Pas 2  
03-03-2020 Laatste Stoot 2 - Veemarkt 4  
10-03-2020 Veemarkt 4 - Halse biljartschool 3  
18-03-2020 VOP 2 - Veemarkt 4  
24-03-2020 Veemarkt 4 - Thuvine 3  
31-03-2020 Concordia 5 - Veemarkt 4  

© Copyright 2000-2019 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen