Eerstvolgende evenementen
29 april: Nacompetitie Distrikt Doetinchem
2 t/m 3 mei: 2 en 3 mei 2020 - ons 1e Open Dames Toernooi
24 mei: GF Aklasse op zondag 24 mei 2020
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Veemarkt 3

Dagcompetitie - poule C

Teamindeling van Veemarkt 3
Henny Fischer 55 Car. Libre klein Teamleider  
Theo Bremer 53 Car. Libre klein    
Ben Hissink 51 Car. Libre klein    
Toon van Strien 39 Car. Libre klein    
Jan van Strien 37 Car. Libre klein    
Jan Scholten 37 Car. Libre klein    
Gert Baars 27 Car. Libre klein    

Wedstrijdschema van dit team

Wedstrijdschema Dagcompetitie - poule C
10-09-2019 Pol Zelhem 2 - Veemarkt 3 38 - 34
17-09-2019 Veemarkt 3 - DSS 2 37 - 38
25-09-2019 Concordia 3 - Veemarkt 3 31 - 42
01-10-2019 Veemarkt 3 - Thuvine 1 44 - 30
17-10-2019 Laatste Stoot 1 - Veemarkt 3  
22-10-2019 Veemarkt 3 - ABC 2  
29-10-2019 Pol Zelhem 1 - Veemarkt 3  
12-11-2019 Veemarkt 3 - VOP 1  
21-11-2019 Thuvine 2 - Veemarkt 3  
26-11-2019 Veemarkt 3 - Luiking 1  
04-12-2019 Halse Biljartschool 2 - Veemarkt 3  
07-01-2020 Veemarkt 3 - Pol Zelhem 2  
16-01-2020 DSS 2 - Veemarkt 3  
21-01-2020 Veemarkt 3 - Concordia 3  
06-02-2020 Thuvine 1 - Veemarkt 3  
11-02-2020 Veemarkt 3 - Laatste Stoot 1  
19-02-2020 ABC 2 - Veemarkt 3  
03-03-2020 Veemarkt 3 - Pol Zelhem 1  
11-03-2020 VOP 1 - Veemarkt 3  
17-03-2020 Veemarkt 3 - Thuvine 2  
26-03-2020 Luiking 1 - Veemarkt 3  
31-03-2020 Veemarkt 3 - Halse Biljartschool 2  

© Copyright 2000-2020 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen