Eerstvolgende evenementen
12 augustus: Poule 3 van 3banden toernooi 2020
13 augustus: Poule 4 van 3banden toernooi 2020
17 augustus: Poule 5 van 3banden toernooi 2020
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

21-07-2020

3banden toernooi - Poules

Poule 1  - Ma 3 aug.  wo 26 aug                                          Poule 2  -  Dinsdag 4 en 11 aug
R.Dericks  62                                                                     R.Arendsen  19
W.Siebelink  37                                                                  H.Huntink 19
B.Boerstal   37                                                                   H.Bruggink  19
L,Vermeiren   27                                                                 J.v Strien jr  19
J.Verhaegh  29                                                                   M.Kablan   23

Poule 3  - Woensdag 5 en 12 aug                                        Poule 4  - Donderdag 6 en 13 aug
C.Stiemer  18                                                                    G.Jansen 15
J.Masselink  18                                                                   J.Scheers  17
E.Bloemenkamp 18                                                             J.v Strien sr  17
H.Tangelder  18                                                                  C.Heuven  17
A.Berendsen  19                                                                 W.Jansen  18

Poule 5  - Maandag 10 en 17 aug                                          Poule 6  - Dinsdag 18 en 25 aug                                                                       
A.Jolink 15                                                                          T.t.Kaat 15
R.Dolleman  15                                                                    L.t.Haaf  15
L.Cordeiro  15                                                                      W.Raasink  15
A.Jacobs  15                                                                         H,van Dijk  15
H.van Dam  17                                                                     G.Susebeek  17

Poule 7  - Woensdag 19 en 26 aug
R.Veenendaal  41
B.Pelgrom  27
H.de Vries  29
J.Vriezen  23
R. Tulum  23

Alle wedstrijden beginnen om 19.00 uur.
De poulewinnaars gaan naar de finale.( exacte datum volgt nog maar zal einde augustus zijn)
De nummers 2 spelen om 5 extra finale plaatsen. (donderdag 27 aug)



                                  

Door Leo Vermeiren op 21-07-2020 om 17:53


© Copyright 2000-2020 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Martijn Egbers, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen