Eerstvolgende evenementen
15 juli t/m 25 augustus: Driebanden kampioenschap De Veemarktbokaal 2019
31 augustus t/m 1 september: 1e GP Artistiek 1e kl
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

25-04-2019

Triatlon 2019 1e ronde

TRIATLON 2019

RONDE 1 (A + B)

LAATSTE WIJZIGING 22-04-2019

Wo 24-04-19 Halse Biljartschool-2 - de Tapperij-1
Di 23-04-19 Veemarkt-1 - U-Niek-2
Di 23-04-19 WSS-1 - Koster-2
Wo 24-04-19 Concordia '54-3 - Gildehuis-1
Wo 24-04-19 de Pol-1 - te Pas-1
Wo 24-04-19 de Pol-2 - U-Niek-1
Wo 24-04-19 Thuvine-1 - Veldhoek-1
Wo 24-04-19 Thuvine-2 - ABC-1
Di 23-04-19 ABC-2 - Slootermeer-Scholtenhof-1
Do 25-04-19 Concordia '54-1 - Veemarkt-2
Do 25-04-19 Gildehuis-3 - de Tapperij-2
Do 25-04-19 Markt-1 - Graafschap-1
Do 25-04-19 Slootermeer-Scholtenhof-2 - Veemarkt-5
Do 25-04-19 Slootermeer-Scholtenhof-3 - Pand 8-1
Do 25-04-19 ter Voert-1 - de oude Rijn-1
Do 25-04-19 Veldhoek-2 - Concordia '54-2
Vr 26-04-19 Graafschap-2 - Halse Biljartschool-1
Vr 26-04-19 Koster-1 - Veemarkt-4
Vr 26-04-19 Martin-1 - Veemarkt-3
Vr 26-04-19 Veemarkt-6 - Gildehui
s-2
Vr 26-04-19 Zonnehoek-1 - Slootermeer-Scholtenhof-4

Ma 29-04-19 de oude Rijn-1 - ter Voert-1
Ma 29-04-19 de Tapperij-1 - Halse Biljartschool-2
Ma 29-04-19 U-Niek-1 - de Pol-2
Ma 29-04-19 U-Niek-2 - Veemarkt-1
Ma 29-04-19 Veemarkt-3 - Martin-1

Di 30-04-19 Gildehuis-1 - Concordia '54-3
Di 30-04-19 Halse Biljartschool-1 - Graafschap-2
Di 30-04-19 te Pas-1 - de Pol-1
Di 30-04-19 Veemarkt-2 - Concordia '54-1
Wo 01-05-19 Concordia '54-2 - Veldhoek-2
Wo 01-05-19 Gildehuis-2 - Veemarkt-6
Wo 01-05-19 Slootermeer-Scholtenhof-4 - Zonnehoek-1
Do 02-05-19 ABC-1 - Thuvine-2
Do 02-05-19 de Tapperij-2 - Gildehuis-3
Do 02-05-19 Graafschap-1 - Markt-1
Do 02-05-19 Pand 8-1 - Slootermeer-Scholtenhof-3
Do 02-05-19 Slootermeer-Scholtenhof-1 - ABC-2
Do 02-05-19 Veemarkt-4 - Koster-1
Do 02-05-19 Veemarkt-5 - Slootermeer-Scholtenhof-2

Do 02-05-19 Veldhoek-1 - Thuvine-1
Vr 03-05-19 Koster-2 - WSS-1

Door Leo Vermeiren op 25-04-2019 om 11:42


© Copyright 2000-2019 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie Garcia, Bertus Mensert, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen