Eerstvolgende evenementen
24 november t/m 10 februari: Achterhoek bandstoottoernooi 2018
15 december: Achterhoek bandstoottoernooi 2018-poule 9 en 10
16 december: Achterhoek bandstoottoernooi 2018-poule 11 en 12
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Achterhoek bandstoottoernooi 2018

24 november t/m 10 februari 2019

Poule indeling Achterhoek bandstoottoernooi .
Poule 1                                  Poule 2                                     Poule 3                          
Speeldag Za 24 Nov.               speeldag   Za 24 Nov                 speeldag zo 25 Nov
J.Schabbink           25             H.Tangelder            35              L.Cordeiro             25   
G.Verhaegh           25             T.Greven                 35              G.Jansen               25
E.Horst                 25             T.Bremer                35              C.Heuven              25
R.Dolleman            25             J.de.Smit               35              G.Aalderink           25
J.Scheers              25             F.Gerritsen              35              D.Siebelink            25                                                                                                        ---------------------------------------------------------------------------------------         
Poule  4                                 Poule  5                                    Poule  6
speeldag   Zo  25 Nov             speeldag za 1 Dec                      speeldag  za  1 Dec
K.Derksen             35             H.Schoter               25              R.Jolie                   35
R.Arendsen           35             R.Jansen                 25              E.Bloemenkamp     35
G.van.Weij            35             W.Raasink               25              B.Eulink                35
J.van.Weij             35              B.Schennink           25              G.Susebeek           25
W.Barth               35              W.Verschoor            25              S.Smeitink           35
-----------------------------------------------------------------------------------------
Poule  7                                 poule 8                                     poule 9
speeldag  zo  2 Dec                speeldag  zo 2 Dec                     speeldag  za 15  Dec
C.Stiemer             35             R.Augustijn              35              A.Heinhuis             45
A.Berendsen         35             J.v.Strien jr              35              R.Leijzer                45
R.Rosmuller          35             J.Vriezen                  35              W.Siebers             45
J.Masselink           35             H.Bruggink               35              H.Klein holte          35
J.van.Strien          35             H.Huntink                 35              A.Vredegoor         35
------------------------------------------------------------------------------------------
Poule  10                              POULE  11                                  poule  12
speeldag za 15 Dec                speeldag  zo 16 Dec                    Speeldag  zo 16 Dec
F.te.Boekhorst       55            W.Siebelink             100              L.Vermeiren          45
R.Ketels                55            M.Ernst                    55              D.Berendsen         45
H.Zieverink            45            W.Nova                    55              A.Jansen              45
W.Lubbers            45            J.Stapelbroek            55              J.Verhaegh            45
F.Tijssen               45            P.van.Dijk                 55              H.de.Vries             35

Alle wedstrijden beginnen om 11.00 uur,  biljartkleding  is in de poulewedstrijden niet
verplicht, alleen tijdens de finale.
Eventuele problemen melden bij F.W.Klomp tel 06-55580800 mail fritsklomp@upcmail.nl






                
                                                                  

© Copyright 2000-2018 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie van Raaij, Bertus Mensert, Cees Klaasen, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Gert de Bruin, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Joop Mennings, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Monique Wilkowski, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen