Eerstvolgende evenementen
24 november t/m 10 februari: Achterhoek bandstoottoernooi 2018
24 november: Achterhoek bandstoottoernooi 2018-poule 1 en 2
24 t/m 25 november: VW 3b groot 3e kl -20 car-op 4 gr tafels
Zoek een speler:

BeginpaginaBestuurTechnische commissieFormulierenAgendaEvenementenCompetitieTopscorersJeugdSeniorenDamesDagcompetitieLokaalGastenboekStersponsorsLinks

Onze Facebook-pagina

Senioren

4e divisie poule 7

Wedstrijdschema 4e divisie poule 7
11-09-2014 Veemarkt 4 - Biljart Centrum Arnhem 6 2 - 6
21-09-2014 Biljart Centrum Arnhem 7 - Veemarkt 4 2 - 6
02-10-2014 Veemarkt 4 - Driehoek - Loca Kweek 4 - 4
06-10-2014 S.V. Orderbos - Veemarkt 4 2 - 6
16-10-2014 Veemarkt 4 - Jan Baars Interieurs/Vink 2 - 6
23-10-2014 Veemarkt 4 - Parkzicht 6 - 2
30-10-2014 Veemarkt 4 - DBL Holland MIneraal 4 4 - 4
05-11-2014 Het Huis 2 - Veemarkt 4 4 - 4
13-11-2014 Veemarkt 4 - De Vrijbuiters 4 - 4
03-12-2014 Biljart Centrum Arnhem 8 - Veemarkt 4 4 - 4
11-12-2014 Veemarkt 4 - HCR Prinsen 4 4 - 4
08-01-2015 Biljart Centrum Arnhem 6 - Veemarkt 4 2 - 6
04-02-2015 Veemarkt 4 - Biljart Centrum Arnhem 7 8 - 0
12-02-2015 Driehoek - Loca Kweek - Veemarkt 4 2 - 6
19-02-2015 Veemarkt 4 - S.V. Orderbos 4 - 4
28-02-2015 Jan Baars Interieurs/Vink - Veemarkt 4 4 - 4
05-03-2015 Veemarkt 4 - Parkzicht 2 - 6
14-03-2015 DBL Holland MIneraal 4 - Veemarkt 4  
19-03-2015 Veemarkt 4 - Het Huis 2 2 - 6
28-03-2015 De Vrijbuiters - Veemarkt 4 4 - 4
02-04-2015 Veemarkt 4 - Biljart Centrum Arnhem 8 4 - 4
09-04-2015 HCR Prinsen 4 - Veemarkt 4 4 - 4

© Copyright 2000-2018 De Veemarkt · Ontwerp en techniek: BSID · Inhoud: Bart Siebelink, Bennie van Raaij, Bertus Mensert, Cees Klaasen, Chris Jansen, Engelbert Horst, Frans Gerritsen, Frits Klomp, Gert de Bruin, Han Bruggink, Hans Pennekamp, Henk Tieben, Henk Zieverink, Hennie Scheerder, Henny Fischer, Hilbert de Vries, Ingrid van Hemert, Jaap de Smit, Joop Mennings, Leo Vermeiren, Manuela Mulderij, Monique Wilkowski, René Dericks, Willem Mijnen, Willem Siebelink en Wim van Krimpen